Consultation for Belgium

01 Eylül 2020, Salı


Consultation for Belgium, bir Knight SP ailesi üyesidir. Consultation for Belgium; Türkiye’ de bulunan Belçika Konsoloslukları, Büyükelçiliği ve Belçika vize işlemleri üzerine büyük bir bilgi havuzu olma yolunda çalışmalar sürdürürken, Türkiye’ de bulunan Belçika temsilciliklerine dair ayrıntılı bilgileri. Belçika Konsolosluklarının çalışma saatlerini. Belçika Konsolosluklarının vize bölümü çalışma saatlerini. Türkiye Belçika temsilciliklerinin resmi tatil günlerini ve Belçika seyahatinde bulunacak olan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı veya TC vatandaşlığı bulunan kimselerin Belçika vize işlemlerinde nasıl bir yol izlemesi gerektiğine dair kapsamlı bilgileri, nitelikli anlamda gözlem ve karşılıklı diyaloglarla edinilmiş doğru bilgileri kamuya açık bir şekilde sunmakta ve paylaşım göstermektedir.
 

Consultation for Belgium web sitesinde bulunan bilgilerin doğru ve güncel bilgiler olmasına büyük bir özen gösterilmekte, hatalı ve güncelliğini korumayan bilgilerin yeni bilgilere ulaşılınca yer değiştirilmesine yine aynı titizlikle yaklaşılmaktadır. Consultation for Belgium web sitesi içeriğinde bulunan bilgileri destekleyen, bu bilgileri büyüten ve derin bir perspektif kazandıran yeni bilgilerin sizlerde mevcut olması halinde bu bilgileri Knight SP iletişim adreslerini kullanarak Knight SP ailesi ile paylaşabilir, güvenli ve teyit edilmiş bilgileri 48 saat içerisinde Consultation for Belgium web sitesinin bilgi havuzuna kazandırabilirsiniz.

 

Consultation for Belgium‘ a dair bilgi, proje ve reklam verme gibi öncelikleriniz için info@knightsp.org iletişim adresini kullanabilirsiniz.